Jdi na obsah Jdi na menu
 

Anglický jazyk - Informace k domácímu procvičování

23. 3. 2020

Vážení rodiče,

obracím se na Vás s prosbou a dotazem. Přemýšlela jsem, jak zůstat s dětmi v kontaktu a předala jim zpětnou vazbu k úkolům, které bych jim chtěla zadávat. A tak jsem hledala, až jsem našla výbornou aplikaci, kde jsem nám vytvořila virtuální třídu, kde bych chtěla žákům nahrávat úkoly a cvičení. Aplikace je skvělá v tom, že zde žákům mohu jejich práci opravit, nahrát jim hlasový komentář, video a mnoho dalších věcí. A být s žáky stále v kontaktu, když spolu nemůžeme být nyní ve třídě. sad

Aplikace se jmenuje "SEESAW" a je zdarma. Žáci v ní mohou pracovat na počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Do tabletu a mobilního telefonu se dá stáhnout přes Google Play. Je velmi jednoduchá, věřím, že děti se v aplikaci rychle zorientují a možná přijdou na věci, na které já sama ještě nepřišla laugh.Jen je potřeba žáka zaregistrovat (je potřeba e-mailová adresa), a proto se obracím na Vás rodiče, protože s touto fází je třeba dětem pomoci. Ale pak už bude práce jen na mně a Vašich dětech.

A můj dotaz tedy zní, zda jste ochotni své děti do této aplikace zaregistrovat? Byla bych velmi ráda, kdyby to vyšlo. 

Pokud souhlasíte, zanechte mi prosím pod tímto článkem v komentářích Vaši e-mailovou adresu. 

Na Vaši adresu bych Vám zaslala přístupový kód do naší virtuální třídy a podrobný návod, jak se do aplikace přihlásit, a jak by se v ní děti měly dále orientovat. 

Těším se na práci s dětmi blush

Mockrát děkuji za spolupráci.

S přátelským pozdravem, Michaela Pošmurová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Adresa

(Natálka Schindlerová, 27. 3. 2020 18:15)

patrikiveta@atlas.cz

Anglický jazyk

(Pavel Michael Chalupský, 25. 3. 2020 10:44)

zinachalupska@seznam.cz